Aktualności  


Dzisiaj jest: Czwartek
26 Listopada 2015
Imieniny obchodzą
Delfin, Dobiemiest, Jan, Konrad,
Konrada, Lechosław, Lechosława,
Leonard, Sylwester

Do końca roku zostało 36 dni.
Zodiak: Strzelec

Powstał pierwszy oficjalny fan klub Kamila Stocha

    22 sierpnia w Domu Kultury w Proszowicach Kamil Stoch, najlepszy obecnie polski skoczek narciarski, przekazał zgodę na działalność pierwszego swojego oficjalnego fan klubu. Inicjatorem powstania fan klubu w mieście, w którym do niedawna mieszkał Kamil Stoch, był Rafał Chmiela.

 stoch_oberhof_07_03-10-2007                                                       

- Nie spodziewałem się, że okres mojego zamieszkiwania w Proszowicach zaowocuje w ten sposób. Propozycja była dla mnie bardzo miłą niespodzianką. Przed wyrażeniem zgody nie miałem żadnych wahań. To jest docenienie mojej pracy i cieszę się, że mogę dać trochę radości nie tylko swoim najbliższym, ale również innym ludziom. Ten fan klub, który tutaj powstał, będzie mi zawsze przypominał o Proszowicach. Mam nadzieję, że będzie mnie wspierał i ja również będę się starał pomagać ze wszystkich sił - mówi Kamil Stoch.

Grupa proszowickich kibiców skoczka uczestniczyła już w kilku zawodach, w których startował ich ulubieniec - Dopingowaliśmy Kamila i innych polskich skoczków na zawodach Letniej Grand Prix w Wiśle, Zakopanem i Szczyrku. Na tych ostatnich zawodach nie byliśmy już anonimowi, bo mieliśmy ze sobą baner. Zauważył nas Kamil, ale również starosta proszowicki Zbigniew Wójcik, który podszedł do nas po zawodach - mówi Rafał Chmiela.

W czasie pobytu w Proszowicach sportowiec odwiedził m. in. kilka okolicznych szkół, gdzie spotkał się z uczniami.

Proszowice to miasto w województwie małopolskim położone 24 km. na północny wschód od Krakowa. Małżonka Kamila Stocha, Ewa, ma tam mieszkanie, w którym państwo Stochowie mieszkali gdy Kamil studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego i z Proszowic na uczelnię miał bliżej niż z rodzinnego Zębu.

                                                                                     źródło: Dziennik Polski

   
| środa, 25. listopada 2015 || Centrum Kultury i Wypoczynku |